Про групи з нормальними неперіодичними неабелевими підгрупами
Вантажиться...
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Science in the Environment of Rapid Changes
Анотація
Вивчаються розв’язні неперіодичні неабелеві групи, у яких нормальні неперіодичні неабелеві підгрупи. Доведено, що клас таких груп співпадає з класом неперіодичних метагамільтонових груп. Метагамільтоновими називаються неабелеві групи, всі неабелеві підгрупи яких нормальні
Solvable nonperiodic nonabelian groups with normal nonperiodic nonabelian subgroups are studied. It is proved that the class of such groups coincides with the class of non-periodic metahamiltonian groups. Non-Abelian groups, all non-Abelian subgroups of which are normal, are called meta-Hamiltonian
Опис
Бібліографічний опис
Семко М. Про групи з нормальними неперіодичними неабелевими підгрупами / М. Семко, Л. Скасків // Science in the Environment of Rapid Changes : 2nd International Scientific and Practical Conference, 6-8 February, 2023. – Brussels, Belgium, 2023. – С. 285–293.